Gurur Tablosu – 2018

2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılında mezun ettiğimiz öğrencilerin yerleştiği okullar.

Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Daima Samet Hoca’nız ve Orhan Hoca’nız yanınızda olacak.

Lise hayatınızda başarılar dileriz.

  • Batuhan Çaylı – Çapa Fen Lisesi
  • Beyzanur Koç – Pertevniyal Anadolu Lisesi
  • Fatih Emre Uğur – Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi
  • Nisanur Topal – Hasan Polatkan Anadolu Lisesi
  • Ceren Şeftali – Bahçelievler Anadolu Lisesi (İng)
  • Tuana Ayşe Özcan – Hasan Polatkan Anadolu Lisesi
  • Sinem Yüksel – Bahçelievler Anadolu Lisesi
  • Efe Sağaltıcı – Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
  • Sümeyye Elif Kırım – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • Dilara Temiz – Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi
  • Enes Talha Kömürcü – Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen Proje) (Arapça)
  • Sıla Tara Sel – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • Eda Melek Akovalı – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • Sudenaz Aydın – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • Enes Tuna Baba – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • Rabia Şevval Veyisoğlu – Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesi
  • İsmail Koşer – Gazi Anadolu Lisesi
  • Gürkan Şencan – Gazi Anadolu Lisesi
  • Ece Keskin – Gazi Anadolu Lisesi
  • Büşra Taş – Gazi Anadolu Lisesi
  • Tahacan Yöney – Sabahattin Zaim Anadolu Lisesi
  • Melike Bükülmez – Sabahattin Zaim Anadolu Lisesi
  • Gökçen Kısaoğulları – Kültür Koleji
  • Mehlika Berra Şan – Öğrenciden Armağan Anadolu Lisesi
  • Gökhan Kulak – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
  • Efe Aydın – ?
  • Atilla Kerem Torğut – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
  • Mehmet Kamalı – Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen Proje)
  • Berra Kadir – Küçükçekmece Anadolu Lisesi
  • Ali Cici – Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Ahmet Eren Çiloğlu – Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Alperen Muhammed Erol – Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen Proje)
  • Samet Akın – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
  • Feyza Yüksel – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
  • Burakcan Durmuş – Halkalı Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Sidar Deniz – Sefaköy Anadolu Lisesi
  • Sude Karanlı – Sefaköy Anadolu Lisesi
  • Mehmet İşik – Küçükçekmece Anadolu Lisesi
  • Muhammed Ali Bakar – Mustafa Barut Anadolu Lisesi
  • Eren Gökdeniz Kahveci – Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Enes Şenyüz – 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Melike Buse Öcalan – Küçükçekmece Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Sezen Aziz – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Nadir Ulusoy – Avcılar Anadolu Lisesi
  • Sıla Gürbulak – Mustafa Barut Anadolu Lisesi
  • Ayşe Ceren Taş – Sefaköy Anadolu Lisesi
  • Eylül Yağmur Yahşi – Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi
  • Behiye Sudenaz Kömürcü – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Zeki Sis – Küçükçekmece Anadolu Lisesi
  • Sıla Çatkınbakış – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi
  • Fatmanur Paş – Halkalı İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi
  • Sude Gökbulut – Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi
  • Sedef Diljin Özhan – ?
  • Ömer Faruk Yılmaz – Mustafa Barut Anadolu Lisesi
  • Edanur Ülker – TOKİ Halkalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık)
  • Şahan Miraç Dede – Mustafa Barut Anadolu Lisesi
  • Enes Eken – Sefaköy Anadolu Lisesi
  • Berkay Dereli – Eşref Bitlis Anadolu Lisesi